KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14477328
nr 1447 7328
Stig Ã…sberg
(1909-1968), Sverige
Etsning, Signerad, daterad 1954. Bildmått: 20x19, yttermått inklusive ram: 45x32 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 februari 2022
kl 18:27:46
4/2 14:44:39
250 kr
6/2 22:29:15
Stig Ã…sberg
Läs mer om Stig Ã…sberg